Погода в Україні буде прохолодною, очікуються зливові опади та ожеледиця

Синоптики Метео Фарм розповіли, що третя декада грудня буде холодною, по всій території України очікуються зливові опади.

Тумани та суцільна хмарність не полишають кордони України. Тиждень розпочнеться з похолодання та короткочасних опадів в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.

22 грудня очікуються несуттєві опади в східних, південно-східних та західних областях. 23 грудня опади у вигляді суміші дощу зі снігом пройдуть на Заході та частково охоплять центральні та північні області.

Вже починаючи з 24 по 26 грудня циклон принесе значні опади на всю територію України. У зв’язку з пониженням температури та опадами подекуди спостерігатиметься ожеледиця, налипання мокрого снігу та поривчастий вітер, переважатиме південно-східного напрямку 2-8 м/с.

Температура повітря в першій половині тижня почне повзти вниз і лише з 24-го грудня зросте на декілька поділок. Найпрохолодніше в північних та східних областях тут нічні температури опустяться до -10…+1 °С, денні температури зупиняться на позначці -7…+5 °С.

В центральних областях вночі -6…+3 °С, вдень температура повітря досягне позначки -4…+5 °С, в південних та західних областях нічна температура знаходитиметься в межах -6…+4 °С, денна буде становити -4…+9 °С.

Температура ґрунту на Сході коливатиметься від -5 до 0 °С, на решті території -3…+5 °С.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується