Розробляється загальноєвропейське маркування для позначення добробуту тварин

Рада Європи схвалила висновки щодо загальноєвропейського знака добробуту тварин, який запровадять з метою покращення умов утримання для якомога більшої кількості сільськогосподарських тварин. У свої висновках Рада пропонує Європейській Комісії подати пропозицію щодо затвердження загальноєвропейського знаку для харчових продуктів, вироблених відповідно до стандартів добробуту тварин, вищих, ніж цього вимагає законодавство ЄС.

Загальноєвропейське маркування дозволить підвищити довіру споживачів до продуктів тваринництва та прозорість виробництва. Це дозволить покупцям робити більш обґрунтований вибір. Це також допомогло б винагородити виробників, які дотримуються високих стандартів благополуччя тварин.

 

Міністри країн ЄС підтримали вимоги споживачів щодо спрощення визначення продуктів, вироблених відповідно до більш суворих стандартів добробуту тварин, і на основі висновків закликали враховувати конкретні критерії при розробці загальноєвропейського знака. Серед інших міністри наголосили на необхідності виходити за рамки чинних законодавчих вимог ЄС щодо благополуччя тварин, враховувати всі етапи життя тварин, зокрема транспортування та забій.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується