На українському ринку ЗЗР з’являться нові препарати DEFENDA — SuperAgronom.com

Сучасний бренд генеричних засобів захисту рослин DEFENDA, що входить до агропромислового холдингу LNZ Group, представить на українському ринку сім нових продуктів. Про це розповів керівник хімічного напрямку і бренду Сергій Борисов в коментарі Latifundist.com.

 

«У нас вже є 65 продуктів в портфелі компанії, тобто, бренд DEFENDA повністю забезпечує аграріїв продуктами, які використовуються в рослинництві. Але ми бачимо для себе перспективу в розвитку — це препарати овочевої групи і садівництва», — пояснив Сергій Борисов.

 

Фахівець відзначив, що LNZ Group виводить нові препарати тільки тоді, коли бачить в них необхідність.

 

«Спочатку ми аналізуємо проблему на полі, після — підбираємо технологію, яка підходить для цієї проблеми. І якщо розуміємо, що нашого асортименту не вистачає для вирішення даної проблеми — розробляємо нові препарати», — розповів Сергій Борисов.

 

За його словами, LNZ Group представляє системний гербіцид Айлар КС для боротьби з дводольними бур’янами, також препарат Форіт (флуроксіпір) для тих зон, в яких розвивається берізка. Також є гербіцид Фосінор з діючою речовиною глюфосинат амонію, цей продукт повинен замінити гербіциди гліфосатної групи, до яких останнім часом у аграріїв та екологів негативне ставлення. Завдяки контактній дії Фосінор можна успішно застосовувати в якості десиканта.

З протруйників компанія представила препарати Тефут, Тефут Голд, Тефут Про, які мають в складі тефлутрин, щоб була повна лінійка інсектицидних протруйників для насіння. Також компанія виводить на український ринок піногасник Пайот.

Новий каталог

 

«Так як ми є насінницькою компанією, то ми розуміємо, що є проблема з сівозміною, і без цих продуктів важко буде отримати хороший результат», — пояснив Сергій Борисов.

 

Спікер зазначив, що LNZ Group виготовляє препарати тільки на заводах мультинаціональних компаній, які виробляють і діючу речовину, і формуляцію, а також мають міжнародну реєстрацію.

Також продукти DEFENDA проходять систему сертифікації за міжнародними стандартами. Крім того компанія перевіряє кожну партію препаратів на відповідність якості.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується