В Україні діє 18 органів сертифікації органічних виробників — АГРОПОЛІТ

В Україні діє 18 українських органів сертифікації, а також є 26 органів іноземної сертифікації, перелік яких веде Держпродспоживслужба. Про це розповіла під час форуму VIІ Міжнародна конференція «Органічна переробка та торгівля 2020» розповіла начальник відділу державної політики у сфері органічного виробництва Директорату державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Валентина Заєць, повідомляє кореспондент AgroPolit.com.

«Затверджено порядок ведення державних реєстрів. Це також є дуже важливим кроком для забезпечення прозорості органічного ринку, й уникнення ситуації, яка, на жаль, до сьогодні в Україні існує й пов’язана із сертифікацією органічної продукції, – наголосила Валантина Заєць. – Уже є перелік інгредієнтів, які дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва. Разом із детальними правилами це є тим блоком обов’язкових нормативно-правових актів, які дозволять операторам ринку працювати в сфері органічного виробництва».

Детальніше читайте у матеріалі: Олена Корогод: Я очікую появу Реєстру виробників органічної продукції у лютому-березні 2021 року. Нагадаємо, рішенням уряду затверджено Порядок сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції. За рік кількість операторів органічного виробництва в Україні зросла майже на 20%.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується