На Херсонщині відновлюють завод з переробки фруктів та овочів – Seeds

Незабаром на Херсонщині може запрацювати завод з переробки фруктів та овочів. За інформацією ЗМІ, недіючий нині завод з переробки городини та плодів біля села Козачі Лагері викупили столичні підприємці, які вже мають підприємство з виробництва яблучного концентрату.

За інформацією місцевих ЗМІ, на Херсонщині не залишилося жодного великого підприємства з переробки городини та плодів — позакривалися після розвалу колгоспів. Хоча є сподівання, що бодай один такий завод біля села Козачі Лагері все ж відновлять, йдеться в повідомленні.

На підприємстві біля Козачих Лагерів уже відремонтували будівлі цехів та енергетичне устаткування виробництва, частково закупили обладнання. Готуються розливати питну воду з додаванням натуральних соків, виготовляти сиропи тощо. Та заздалегідь готуються використовувати для цього також імпортні банани, апельсини, інші „ходові“ фрукти.

Крім того, обіцяють в сезон задіяти на переробці городини й садовини не менше сотні працівників. А відтак, робочих місць у навколишніх селах побільшає.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується