Майже на 40% знизились ціни на свинину в Німеччині через АЧС та коронавірус

Ситуація, спричинена пандемією коронавірусу та африканською чумою свиней, дедалі частіше ставить німецьких свинарів у важке становище, повідомляє ISN (Асоціація свинарів Німеччини). Ціни на свиней забійних кондицій знизились до 1,19 євро за кілограм. З весни котирування на живець знизились на цілих 80 центів, а на поросят – більш ніж на 50 євро за голову.

Директор ISN, Торстен Штаак, закликає владу вжити заходів: “Ми все ще боремося зі значними затримками на переробних підприємствах. Це сприяє зниженню ціни на свиней. Ми можемо вийти з цієї руйнівної ситуації для всього німецького свинарства, лише через політичне втручання. Так, наприклад, робота найбільшої в Європі бійня в Реді була жорстоко обмежена на 20 тижнів через карантин. Це мало дуже великий негативний вплив”.

Новини партнерів

Утім Toennies, найбільший переробник свинини в Німеччині, наразі планує ввести в експлуатацію повністю відновлену виробничу ​​лінію. Її потужність становить 40 тис. свиней на тиждень. Це дозволить зменшити черги на бійнях і відновити роботу галузі.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується