Другий спалах пташиного грипу виявили в Німеччині • Meat-Inform

Днями було підтверджено кілька випадків пташиного грипу штаму H5N8 в різних країнах Європи, таких як Великобританія та Нідерланди.

Зокрема, Німеччина також підтвердила другий випадок пташиного грипу на невеликій фермі в північній частині країни. Спалах був виявлений в районі Крайс-Зегеберг у землі Шлезвіг-Гольштейн. Було знищено всіх 36 птахів, що утримувались в господарстві. Іншим фермам в районі заборонили застосовувати вільний вигул птиці. Ще один спалах захворювання в цьому районі виявили минулого тижня – 5 листопада.

Новини партнерів

За останні тижні в Європі було зареєстровано кілька спалахів пташиного грипу. Вважається, що цю хворобу поширюють дикі тварини. Нідерланди, один з найбільших виробників птиці в ЄС, повинні були вдатися до надзвичайних заходів (утилізувати понад 200 тис. птахів) після того, як з кінця жовтня на кількох птахофабриках повідомили про спалахи захворювання. Також після підтвердження наявності заражених птахів на фермі на північному заході Англії було утилізовано 13 тис. голів птиці.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується