Протести SaveФОП паралізували всю Україну – Seeds

Акція “SaveФОП” пройшла в усіх куточках України. Дороги та міжнародні траси перекривалися в багатьох місцях. Чимало міст та містечок стали епіцентрами гучних мітингів, пише SEEDS. 

Всі вони відбуваються у рамках всеукраїнської акції «Право на працю», яку організували представники руху «SaveФОП».Підприємці вимагають, щоб Верховна Рада скасувала законопроекти №385031 і №385032, які запровадять повну фіскалізацію малого бізнесу. Натомість відстоюють ухвалення альтернативних законопроектів №3853-1(2) та 3993 щодо збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, які скасовують норми про обов’язкові реєстратори розрахункових операцій для дрібного бізнесу.

Також ФОПи виступають проти закриття малого бізнесу на карантин.

В знак протесту власники бізнесу заблокували дороги в Закарпатській і Львівській областях, також відбулися мітинги в Житомирі, Миколаєві, Сумах та Дніпрі.

Також підприємці планують перекрити трасу Одеса-Рені та вийти на пікет під Верховну Раду, якщо влада ігноруватиме їхні вимоги. Про це йдеться в Facebook-групі «Підприємці України».


4 листопада Верховна Рада України провалила голосування законопроекту, який мав на меті відтермінувати запровадження «касових апаратів» (PPO) для фізичних осіб-підприємців.

Джерело https://www.seeds.org.ua

1 коментар
  1. Міла Коска говорять

    А сьогодні – ще й марші “порожніх кастрюль”. Ресторатори проти карантину вихідного дня, який не вигідний в пешу чергу аграріям, котрі забеспечують ресторани свіжими продуктами.

Відповісти

Ваш email не публікується