Українці навчилися виробляти з крохмалю одноразовий посуд , який швидко розкладається – Seeds

Кукурудзу вирощують практично по всьому світу, а продукт її переробки – крохмаль – широко застосовується в промисловості. Не так давно кукурудзяний крохмаль стали використовувати ще й для виготовлення одноразового посуду. Така альтернатива вже знайшла довіру і симпатію багатьох споживачів. І це не дивно, оскільки вона абсолютно безпечна для здоров’я людини.

Посуд з кукурудзяного крохмалю розкладається в ґрунті або компості від 18 до 24 місяців і горить, як папір – без кіптяви і неприємного запаху. Про це розповіла засновниця бренду EcoCorn Валерія Кузьменко.

«Молекула крохмалю за своєю структурою дуже схожа на молекулу поліпропілену, і при певних умовах і способі виробництва матеріал з крохмалю за властивостями перевершує звичний пластик», – розповідає Валерія Кузьменко.

За її словами, завдяки інертності матеріалу їжа і напої довго зберігають смак, запах, свіжість. «В неї абсолютно безпечно наливати гаряче і алкоголь. Під впливом температури або спирту не відбувається ніяких шкідливих хімічних реакцій», – уточнила засновниця бренду.

«Для нас це більше, ніж робота і бізнес – ми всі віримо в те, що робимо корисні справи. Ми розуміємо, що це новий продукт, і нам належить складний, але цікавий шлях розвитку цієї ніші, екопропаганди і формування попиту на наші вироби.

Зараз у нас вже десятки сотень зацікавлених і сотні задоволених клієнтів, яким не все одно, в якому світі вони прокинуться завтра», – каже Валерія Кузьменко.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується