Iveco та Snam домовилися про розвиток біо- та водневих технологій для комерційних авто

Компанія Iveco та FPT Industrial, що входять до складу корпорації CNH Industrial, уклали меморандум про співпрацю із компанією Snam (провідний енергетичний оператор). Угода передбачає спільний розвиток використання у якості автомобільного пального природного газу, біогазу та водню. Про це повідомляє прес-служба CNH Industrial, пише agronews.ua.

В рамках співробітництва Iveco, FPT Industrial та Snam мають бути узгоджені бізнес-рішення для легких та важких комерційних авто, а також автобусів. Вони включатимуть як конструктивні інновації, так і відповідний розвиток інфраструктури для функціонування вантажного й пасажирського транспорту на альтернативних видах пального. До масштабного проєкту входять також наміри реалізувати його й в інших сферах, зокрема — для громадського транспорту та комунального сектора.

Впровадження технологічних новацій здійснюватиметься поступово.

Ми прагнемо посилити роль природного газу як рішення для зменшення викидів, та розвивати використання біометану, а згодом і водню, як ключові рішення для важких транспортних засобів у майбутньому.Алессіо Тореллі – генеральний директор Snam4Mobility.

Віце-президент з глобальної продуктової лінійки середніх та важких вантажівок Iveco Марко Ліккардо та П’єрпаоло Біффалі, віце-президент з розробки продукції FPT Industrial також висловили оптимістичність намірів щодо розвитку інфраструктури для водневого транспорту, що є справою не такої вже й віддаленої перспективи — серйозні зміни очікують побачити вже за чотири-п’ять років.

 

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується