На 300% мають зрости продажі псевдом’яса в британських супермаркетах • Meat-Inform

Компанія Tesco оголосила, що стане першим британським роздрібним продавцем, який встановив мету збуту псевдом’ясних продуктів рослинного походження, посилюючи співпрацю зі своїм партнером Всесвітнім фондом дикої природи (WWF), щоб вдвічі зменшити вплив виробництва харчових продуктів на навколишнє середовище.

Рітейлер пообіцяв до 2025 року, поряд із більш широким набором заходів щодо сталого розвитку, який він розробив з WWF, збільшити продажі веганських замінників м’яса на 300%. Ці заходи мають на меті вдвічі зменшити вплив на довкілля середнього споживчого кошика у Великобританії.

Компанія Tesco визначила низку заходів, які допоможуть їй досягти своєї амбіційної мети продажів:

  • У всіх магазинах мережі пропонують псевдом’ясні продукти у 20 різних категоріях, включаючи готові страви, альтернативи сирому м’ясу, ковбаси на рослинній основі, гамбургери, пироги та ін.
  • Продовжиться інвестування у здешевлення рослинних альтернатив, щоб доступність не була перешкодою для їх придбання.
  • Створення інноваційних альтернативних продуктів та ін.

Представники Tesco сподіваються, що заходи компанії спрямовані зменшення обсягів харчових відходів та популяризацію рослинних замінників м’яса допоможуть заохотити решту харчової промисловості країни рухатись у цьому напрямку.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується