Імпортери відновлюють закупівлі бельгійської свинини • Meat-Inform

Після самопроголошення Бельгією статусу країни вільної від африканської чуми свиней, Філіппіни скасували тимчасову заборону на ввезення живих свиней, м’яса та генетичного матеріалу свиней з європейської країни. Наразі Бельгія чекає підтвердження статусу вільної від АЧС від Єврокомісії та Всесвітньої організації охорони здоров’я твари (МЕБ), оскільки в країні вже тривалий час не виявляли жодного спалаху вірусу.

Тимчасова заборона на ввезення домашніх свиней, свинини та сперми, що походять з Бельгії, була знята, згідно з наказом Меморандуму №55 Міністерства сільського господарства Філіппін від 26 жовтня 2020 року.

Африканська чума свиней у Бельгії почала поширюватися у 2018 році та вразила лише диких кабанів. Останній випадок захворювання в країні було зафіксовано у березні 2020 року. Влада Бельгії зазначає, що навіть після визнання країни вільною від АЧС, тут не припинять дотримуватися заходів біобезпеки та контролю. Зокрема, буде провадитися плановий відстріл диких кабанів. Також у тварин будуть брати зразки біоматеріалу для досліджень.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується