Для запобігання підмерзанню цибулі-сіянки фермер висаджує її під зиму — SuperAgronom.com

Власник ФГ «Мартіко», що розташоване в селі Коса Рішнівка на Хмельниччині, вже досить давно вирощує озиму цибулю і на практиці вияснив переваги висаджування її під зиму, за декілька тижнів до морозів.

Про це пише AgroTimes.ua.

З проблемою переростання та підмерзання листків цибулі фермер Степан Мартинюк почав боротися по власній методиці — коригуючи час висаджування. Він провів не озиму посадку, за якої цибуля входить у зиму із 3–4 листочками, а підзимню, тобто за пару тижнів до морозів, коли цибулинка встигає лише трохи вкоренитися. Однак така посадка дає більш пізній урожай, що й відбулося цього сезону: озиму цибулю в господарстві було зібрано в першій декаді серпня.

 

«Так, ми не можемо конкурувати з південною продукцією, — аргументував Степан Мартинюк. — Цього року її, приміром, продавали гуртом по 2 грн/кг, а у нас собівартість не менше 3 грн/кг. Наш посадковий матеріал (цибуля-сіянка) утричі дорожчий за насіння (чорнушка). І урожайністю озима поступається ярій. Існують, звісно, ще й певні ризики щодо втрати цибулі, яка проросла восени, від морозів. Та як би там не було, я все одно двома руками за озиму. Головним аргументом для мене є те, що вона в нашому цибулевому конвеєрі додала ще одну ланку. Завдяки ще одному терміну збирання ми можемо гарантувати постійним клієнтам безперебійні поставки впродовж всього маркетингового року».

 

ФГ «Мартіко» щороку із загальних 50 га під цибулю виділяє 15–18 га, поточного року під озиму відвели 2,5 га. Урожайність становить 70-80 т/га.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується