Причина більшості спалахів АЧС у Китаї

Незаконне перевезення тварин, заражених африканською чумою свиней, стали причиною більшості випадків захворювання, про які повідомлялося в Китаї в 2020 році. Також випадки АЧС фіксували не лише в свиней, що транспортувались, а й на фермах. Крім того, один спалах хвороби цього року виявили серед диких свиней.

За весь 2020 рік Всесвітня організація охорони здоров’я тварин повідомила про 6 спалахів АЧС, виявлених у транспортних засобах у Китаї, причому останній випадок зафіксували в жовтні. Контрольно-пропускні пункти для контролю за станом здоров’я тварин виявили незаконні переміщення свиней у квітні, березні та жовтні. Усі ці випадки мали місце в провінції Сичуань.

Міністерство сільського господарства та сільських справ КНР цього року також повідомляло про три спалахи АЧС на свинарських фермах у квітні, травні та червні. В результаті цих спалахів загинуло більш ніж 10 тис. свиней.

Крім цього, у березні сім туш диких кабанів, що загинули від африканської чуми свиней, було знайдено в лісовому масиві Шеннонцзя в провінції Хубей.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується