В Україні зменшили витрати на виробництво сільгосппродукції — КУРКУЛЬ

Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-вересні 2020 р. скоротилися на 4,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. Про це повідомила Державна служба статистики.

Зазначено, що витрати на виробництво продукції рослинного походження за звітний період скоротилися на 6,2%, а тваринного — на 1,3%.

Згідно з повідомленням, витрати на матеріально-технічні ресурси промислового походження, використовувані в сільськогосподарському виробництві, за 9 місяців цього року зменшилися на 10,3%.

Зокрема, розподіл коштів для аграріїв у 2020 р. відбувся наступним чином:

    • У листопаді 2019 р. міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив про те, що українці зможуть брати гривневі кредити під купівлю землі за ставкою 3-5% після прийняття закону про ринок землі.

 

    • 30 січня 2020 р. заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький заявив, що державна програма зі здешевлення кредитів для аграріїв у 2020 р. бюджетом в 1,2 млрд грн буде працювати за трьома напрямками, одним з яких буде компенсація відсотків за кредитами на покупку сільгоспземель.

 

 

 

 

    • 6 серпня 2020 р. Мінекономіки затвердило перерахування 47 млн грн компенсації аграрним виробникам за покупку вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання.

 

    • Станом на 2 листопада 2020 р. українським аграріям видали майже мільярд гривень дотацій на закупівлю сільгосптехніки.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується