Alliance Tire Group розширив асортимент радіальних шин Galaxy — КУРКУЛЬ

Виробник Alliance Tire Group розширив асортимент радіальних шин змішаного призначення Galaxy модельного ряду Garden Pro п’ятьма новими типорозмірами. Про це повідомляє Traktorist.ua.

У новій лінійці шин представлені 23 розміри, включаючи нові 480/70R30, 380/70R20, 260/70R18, 480/70R28 та 340/85R28, для дисків від 12 до 30 розміру. Таким чином, Galaxy Garden Pro включає шини для передньої та задньої осей всього сегмента малих та середніх універсальних й вузькоколійних тракторів. Шляхом універсального малюнка та глибини протектора R3+ забезпечується значно краще зчеплення, ніж у шини R3, при цьому зводячи до мінімуму вплив на ґрунт та сільськогосподарські культури. Додаткову «делікатність» надають Garden Pro й відкриті закруглені плечові зони.

Хороше зчеплення, захист ґрунту та рослин, комфортна їзда, відмінне самоочищення й тривалий термін служби. Можливі варіанти її застосування виходять за рамки робіт на пасовищах, в садах або виноградниках: це універсальні шини, які також можна використовувати на поверхнях з твердим покриттям, наприклад на магістральних дорогах, щоб переміщатися між об’єктами, перевозити зібраний урожай або матеріали.

 

«Ціна шин Galaxy Garden Pro, які завоювали свою репутацію у споживачів, забезпечує їх низьку сукупну вартість придбання протягом усього терміну служби. Унікальний протектор цих шин робить їх по-справжньому універсальними: в більшості випадків вони можуть замінити шини R1, R3 або R4. Ми раді запропонувати краще у своєму класі комплексне рішення для обробки спеціальних культур, пасовищ і садівництва», — повідомив Анджело Норонья, президент Alliance Tire Group в країнах EMEA.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується