Три найбільших українських гарбуза 2020 року важать центнер – AgroNews

Попри погодні негаразди українці цьогоріч виростили непоганий урожай. “АгроНьюз” публікує ТОП-3 “найвагоміших” дарів полів 2020 року. Сьогодні мова піде про гарбузи. Так, найбільшим гарбузом цьогоріччя поки що можна вважати плід, вирощений у господарстві Валентини Білоконенко зі с. Степового, що на Кіровоградщині. Гарбуз важив 55 кг 300 грамм. Але це не єдиний цьогорічний рекорд. Про це в огляді повідомляє agronews.ua.

Гарбуз-рекордсмен 2020 року від Валентини Білоконенко зважували На AgroExpo-2020 у Кропивницькому у жовтні цього року.

Гарбуз, який також претендує цьогоріч на супервагу, виростила Валентина Куртаєва з м. Гола Пристань, що на Херсонщині. Його вага 34 кг 300 грам.

Останнім у ТОП-3 гарбузів-супертяжів цього року можна назвати “витвір” фермерської майстерності Дмитра Сєдова з с.Кардашинка, що теж на Херсонщині. Вага його гарбуза склала 29 кг.

Про ці гарбузи-велетні повідомляє пресслужба міськради м. Гола Пристань.

Найдовший гарбуз цього року має довжину майже з метр. А саме – 97,5 см, вагу 3 кг 950 грам і вирощений В’ячеславом Чічковим з м. Таврійськ.

Також нагадаємо, що абсолютного рекордсмена України виростив в 2014 році Григорій Абрамович із села Люб’язь Любешівського району Волинської області. Гарбуз сорту Атлантичний гігант Діла важив 131 кг 700 г. І поки що це досягнення не перевершено.

Нагадаємо, стало відомо, чому впала ціна на українську пшеницю.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується