Стало відомо, на яких умовах продали модернізований Лопатинський спиртзавод

Державний спиртовий завод в Лопатині Радехівського району, що на Львівщині, продали на аукціоні за 50 млн грн. Торги відбувся 28 жовтня в системі «Прозорро. Продажі». Найбільшу ціну запропонувало київське ТОВ «Офіс інвестицій». Також названі умови, які повинні виконати нові власники. Про це повідомляє uazmi, пише agronews.ua.

В аукціоні взяли участь чотири учасники – ТОВ «Хімтайм», ТОВ «Укрспецпоставка», ТОВ «Транс-Н» та ТОВ «Офіс інвестицій».

Початкова вартість заводу становила 18,73 млн грн. Компанія офіс «Офіс інвестицій» запропонувала найвищу ціну – 50 млн грн, пропозицій решти учасників становили 29 млн («Хімтайм») та 35 млн грн («Укрспецпоставка» і «Транс-Н»). Таким чином завод продали у 2,6 раза дорожче від стартової вартості.

Згідно з інформацією ФДМУ, площа самого заводу становить 10,8 тис. м2, земельної ділянки – 13,97 га. Кількість працівників – 70, проте виробництво наразі тимчасово зупинене. Завод був заснований 1900 року, останню модернізацію провели 2015-го. Нині його стан оцінили як задовільний. Потужності дозволяють виготовляти 15 тис. літрів очищеного спирту на добу.

Новий власник має до липня 2021 року зберегти основний напрям діяльності заводу – виготовлення ректифікованого етилового спирту та не менше 70% від чинної кількості працівників на виробництві.

Згідно з даними системи YouControl, ТОВ «Офіс інвестицій» зареєстроване 2019 року в Києві, його власником є Віталій Толок. Основним напрямом компанії є діяльність агентств зі стягування платежів і бюро кредитних історій, статутний капітал – 10 тис. грн.

Переможець разом із запропонованою на торгах ціною має сплатити ще податок на додану вартість, тому разом із ПДВ це буде 60 млн грн.

Нагадаємо, Фонд держмайна 2020 року виставив на приватизаційні аукціони об’єкти ДП «Укрспирт» під час демонополізації спиртової галузі. Першим спиртзаводом, який продали на торгах, став Немирівський спиртзавод ДП «Укрспирт». Йог покупцем за 55,1 млн грн стала компанія з групи Nemiroff.

Лопатинський завод – перший на Львівщині, який виставили на торги наприкінці вересня. Другий – це Суходільський спиртзавод, розташований в селі Суходоли Бродівського району. Аукціон з продажу запланований на 30 жовтня, стартова вартість – 21,67 млн грн.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується