Які фінансові рішення доступні українським аграріям для придбання канадського сільгоспобладнання?

Співробітництво України та Канади в аграрній галузі можна впевнено назвати стратегічним для обох країн. Майже 3,5 роки між нашими країнами діє Угода про зону вільної торгівлі, що значно спростила взаємовідносини в економічній сфері, зокрема, в агрогалузі.

Які перспективи українсько-канадських відносин у галузі АПК та які фінансові рішення можуть запропонувати українським агрокомпаніям представники канадського агробізнесу? Дізнатися про це можна буде відвідавши Міжнародну канадсько-українську конференцію, під час якої провідні канадські гравці ринку сільгоспобладнання презентують можливості з співробітництва з українським агробізнесом.  Конференція відбудеться 5 листопада на платформі Webex.

Організатором події виступає посольство Канади в Україні.  Медіа підтримка та технічне забезпечення надаються агромедіа-агенцією Sapienza.

Cеред учасників заходу – Посол Канади в Україні Лариса Галадза та представники бізнесу та профільних асоціацій з різних провінцій Канади.

Зокрема, співробітник з торгівельних питань уряду провінції Альберта представить детальний огляд сільгосптехніки, що працює в провінції та ознайомить учасників конференції з провідними компаніями Альберти.

З аналогічною презентацією провінції Саскачеван виступить старший віце-президент з питань торгівлі Торгово-експортного партнерства Саскачевану.

Менеджер з продажів компанії Supreme, що вже понад 70 років є одним з лідерів канадського ринку сільгоспобладнання, Жоель Хубердо, презентує можливості компанії з міжнародного співробітництва, що будуть цікаві представникам українського агроринку.

Менеджер з міжнародних продажів компанії Honey Bee Manufacturing Ltd Колін МакДональд представить учасникам конференції цікаві пропозиції щодо лінійки сільгосптехніки для українських фермерів, які виробляє його компанія.

Зазначимо, що виступ з аналогічними презентаціями планують представники таких всесвітньовідомих канадських компаній як Degelman IndustriesFlexifinger QD Industries IncBourgault IndustriesSchulte IndustriesSeedmaster.

Також представник Export Development Canada, агентства, що відповідає за розвиток експорту Канади, розповість про можливості фінансових рішень щодо придбання канадського обладнання представниками українського агробізнесу.

Початок конференції – о 15.00

Попередня реєстрація для участі у заході за посиланням.

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується