Ігор Петрашко хоче взяти під свій контроль сертифікацію всього ринку органічних продуктів в Україні – джерело — АГРОПОЛІТ

Представники ринку органічної продукції України побоюються створення єдиного державного органу сертифікації органічної продукції під міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашко. Про це AgroPolit.com розповів один із учасників ринку виробників органічної продукції.

«Проблема у тому, що минулої середи Кабмін затвердив «Порядок сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції», який запроваджує в Україні власну систему сертифікації органічного виробництва. Однак і досі сам документ не оприлюднено і у МЕРТі почалися розмови про те, що до нього вносяться зміни. Зі сказаного Петрашком і почутого у міністерстві нас турбує, що у підсумковому документі може з’явитися єдиний державний орган сертифікації під МЕРТом, тобто в руках. Ігора Петрашко. Це неправильно і ламає всю логіку реформування ринку. У Європі таких органів може бути скільки завгодно, і вони можуть бути, як приватними, так і державними», – говорить співрозмовник видання.

Нагадаємо, названо ТОП-10 європейських країн-імпортерів української органічної продукції.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується