Галузь свинарства в Китаї відновлюється швидше, ніж очікувалось • Meat-Inform

У перших трьох кварталах 2020 року в Китаї було побудовано та введено у в експлуатацію 12,5 тис. великих свиноферм, а також повторно почали роботу 13,4 тис. господарств, де раніше знищили поголів’я через африканську чуму свиней. вільних свинарських ферм.

Національне поголів’я свиней в країні зростало вісім місяців поспіль і у вересні досягло 370 мільйонів голів, що на 20,7% більше в порівнянні з попереднім роком. Це 84% від поголів’я на кінець 2017 року, коли АЧС ще не завдала шкоди галузі свинарства Китаю

Популяція племінних свиноматок зростала 12 місяців поспіль, досягнувши 38,22 млн. голів наразі становить 86% від рівня 2017 року.

Зі швидким відновленням поголів’я та збільшенням обсягів забою ціни на свинину скорочуються на 7 тижнів поспіль, а ринкова ціна становить 50,56 юанів за кілограм, що на 9,08 юаня нижче найвищої точки котирувань, зафіксованої у лютому цього року.

Імпорт свинини з січня по вересень становив 3,286 млн. тонн, що на 132,2% більше порівняно з попереднім роком. Що ж до вартості, то з лютого ринкова ціна на свинину демонструвала загальну тенденцію коливань і падінь. З вересня ціни на свинину знижувались протягом семи тижнів поспіль.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується