З 2022 року EOS Crop Monitoring забезпечить аграріїв супутником для точного землеробства

Вже через декілька років сільгоспвиробники всього світу зможуть отримати доступ до можливостей нового супутника від компанії EOS Data Analytics з мультиспектральними камерами Dragonfly Aerospace, який дозволить швидко отримувати точні данні про стан полів.

Про це повідомляє пресс-служба EOS Data Analytics.

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace про постачання високопродуктивних мультиспектральних камер HR-250 для оснащення власного супутника. Його запуск на низьку орбіту Землі (LEO) заплановано на початок 2022 року. Камери дадуть змогу отримувати широкодіапазонні зображення з відбитком із 7 спектральних смуг із роздільною здатністю близько одного метра.

 

«За допомогою двох наших камер HR-250 супутник EOS Data Analytics зможе охопити більші території, що є значною технологічною перевагою особливо для комерційної сільськогосподарської галузі. Для цієї місії Dragonfly Aerospace надасть спеціальні спектральні фільтри, оптимізовані для конкретних потреб клієнтів EOS Data Analytics», — заявив генеральний директор Dragonfly Aerospace Браян Дін.

 

Оскільки сприяння розумному використанню ресурсів Землі є однією із ключових задач компанії, впровадження мультиспектральних знімків у роботу EOS Crop Monitoring надасть ще більше можливостей для ведення точного землеробства. Зображення із власного супутника допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу важливих показників стану їхніх угідь.

  1. Частота перегляду. За допомогою власного супутника, орієнтованого на комерційний моніторинг сільського господарства, EOS Data Analytics зможе у 5-7 разів швидше надавати доступ до мультиспектральних зображень у цій галузі. На відміну від даних із некомерційних супутників, користувачам не потрібно чекати певного зображення впродовж місяців. Така частота перегляду дозволить швидко відстежувати усі зміни.

 

  1. Роздільна здатність збільшена в 3-10 разів забезпечує точний аналіз меншої території у порівнянні з даними, отриманими із Sentinel або Landsat.

 

  1. Незалежні дані для власних моделей ведення сільського господарства. Прогнозування врожайності тощо.

 

  1. Покращена технологія виявлення аномалій. Завдяки високій роздільній здатності та наявності панохроматичного каналу, фермери отримуватимуть більш точну інформацію про стан своїх угідь.

 

  1. Ексклюзивні права на певні області та окремі дані.

 

  1. Локалізація. Покращенні знімки територій із невеликою площею полів.

 

Читати по темі: А з космосу видніше! Космічні технології відкривають нову еру в агровиробництві.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується