Виробники розкритикували політику ЄС щодо забезпечення добробуту птиці • Meat-Inform

Виробники птиці та лоббі покращення благополуччя тварин долучились до критики чинної законодавчої позиції Європейської Комісії щодо добробуту сільськогосподарських тварин.

На їх думку, чинне законодавство Комісії щодо вирощування курчат-бройлерів не відповідає ринковій тенденції до утримання порід птиці, які зростають повільніше, що покращує умови добробуту. А головний гравець галузі AVEC Poultry заявив, що минулорічна угода Комісії з Меркосуром (країнами Південної Америки) призвела до збільшення обсягів ввезення до ЄС м’яса курей, вирощиних за умов нижчого рівня добробуту, ніж вимагають в ЄС. На думку представників галузі, угода зменшує рівень конкурентоспроможності європейських виробників.

Низька щільність поголів’я, породи, що повільніше зростають та харчування – всі ключові елементи вимог на європейських підприємствах у середньому були набагато більш вищих стандартів, ніж вимагає Директива ЄС щодо бройлерів.

Таким чином, представники галузі та захисники тварин вимагають зробити більш суворим законодавство ЄС щодо вирощування птиці, м’ясо якої продається на європейському ринку.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується