В Україні виробники пшениці припинили продажі – AgroNews

В Україні закупівельні ціни на пшеницю сягнули в порту 233-240 $/т або 8000-8100 грн/т та зупинили зростання, оскільки більшість трейдерів придбала необхідні партії та переключилася на приймання кукурудзи. Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі ГрейнТрейд, пише agronews.ua.

Планувати закупівлю нових партій пшениці неможливо, оскільки виробники відмовляються її продавати навіть за такими високими цінами, йдеться у повідомленні.

У той же час, торги у Чикаго напередодні продемонстрували новий виток зростання. Дефіцит вологи в поєднанні з високою експортною активністю – два ключових елементи, які виправдовують таке різке зростання цін. Ціни на пшеницю повернулися на найвищий рівень з грудня 2014 року, пише Агритель.

На європейському ринку зернових також взяли паузу.

Трейдери на біржі в Парижі взяли до уваги прогнози опадів в деяких основних країнах – виробниках пшениці, зокрема Аргентині, та вирішили дочекатися підсумків алжирського тендеру. Після 7-денного зростання, коли французька пшениця подорожчала на 12,75 €/т, ринок розвернувся донизу.

Грудневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF впали на 0,5 €/т до 211,25 €/т або 248,4 $/т, тоді як березневі торгуються по 209 €/т, травневі – по 207,5 €/т, вересневі – по 192,25 €/т.

Це свідчить про те, що трейдери очікують зниження цін на пшеницю у перспективі.

Грудневі ф’ючерси на чорноморську пшеницю торгуються по 255,5 $/т.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується