Робот від Google аналізує стан сільгоспкультур в США — SuperAgronom.com

Лабораторія компанії Google, яка раніше називалася Alphabet X представила обчислювальний сільськогосподарський проект під назвою Mineral.

Цей проект фокусується на сталому виробництві продуктів харчування та сільському господарстві у великих масштабах, при цьому основна увага приділяється розробці та тестуванню ряду прототипів програмного та апаратного забезпечення, створених на основі технологій у галузі штучного інтелекту, моделювання, датчиків, робототехніки тощо. Про це повідомляє theverge.com.

 

«Щоб прогодувати населення планети, кількість якого зростає, у найближчі 50 років світовому сільському господарству потрібно буде виробляти більше їжі, ніж у попередні 10 тис. років — у той час, коли кліматичні зміни роблять наші культури менш продуктивними», — йдеться у повідомленні.

 

Одним із інструментів є новий чотириколісний прототип, який вивчає культури, ґрунт та інші фактори навколишнього середовища, використовуючи поєднання камер, датчиків та іншого бортового обладнання.

Потім за допомогою машинного навчання та інших методів штучного інтелекту команда використовує зібрані дані та поєднує їх із супутниковими знімками та даними про погоду, щоб створити прогнозні моделі того, як рослини будуть рости.

Команда Mineral заявляє, що вже використовує прототипи для вивчення сої в Іллінойсі та полуниці в Каліфорнії.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується