В західних областях рівні опадів перевищили добовий та декадний максимуми

Протягом останніх днів третьої декади вересня та протягом першої декади жовтня майже на всій території країни пройшли дощі різної інтенсивності, подекуди їх кількість сягнула рекордних значень.

Про це свідчать дані аналізу агрометеорологічних умов та стану посівів сільськогосподарських культур, опубліковані на сайті НААН.

Так, у багатьох пунктах Львівської, Тернопільської, окремих пунктах Івано-Франківської, Херсонської та Кіровоградської областей кількість опадів на 1-30 мм, у Кам’янці-Бузькій (Львівської обл.), Бережанах (Тернопільської обл.) на 32-42 мм відповідно перевищила найбільшу кількість опадів третьої декади вересня за період спостережень з 1961 року.

 

«Добовий максимум опадів у багатьох районах Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської, окремих районах Чернівецької, Рівненської, Одеської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей становив від 25 до 60 мм (1-5 декадні норми). В окремих пунктах Івано-Франківської, Тернопільської та Херсонської областей було на 2-23 мм перевищено добовий максимум опадів у вересні за весь період спостережень», — зазначають в НААН.

 

Актуальну та точну метеокартину на ваших полях дізнавайтесь з даних сервісу агропогоди «Метео Фарм».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується