Земельна реформа сприятиме активному кредитуванню агропідприємств – НБУ – AgroNews

Земельна реформа надасть додатковий імпульс для більш активного кредитування аграрних підприємств, про це йшлося на зустрічі НБУ з представниками Світового банку. Про цеповідомляє прес-службу Нацбанку, пише agronews.ua.

Представники Національного банку зазначили, що відкриття ринку землі, формування ринкових цін на оренду, а згодом і купівлю землі, підвищення надійності державних реєстрів та забезпечення доступу до них фінансових установ дозволять використовувати землю як заставу.

«А це вже суттєво спростить доступ аграріїв до кредитів, що позитивно вплине на розвиток малих агропідприємств та стимулюватиме зростання економіки», — зауважив голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Під час зустрічі також обговорювалися шляхи досягнення переваг земельної реформи, зокрема збільшення кількості робочих місць та добробуту на сільських територіях, а також забезпечення захисту навколишнього середовища.

Особливу увагу під час обговорення приділили питанню забезпеченню доступу до фінансування малих та середніх агропідприємств.

 

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується