5 нових спалахів АЧС зафіксували в Німеччині • Meat-Inform

У вівторок, 15 вересня, у Німеччині було виявлено п’ять нових випадків африканської чуми свиней. Уряд країни висловив занепокоєння щодо тривалого економічного впливу на м’ясну промисловість, яка вже постраждала від коронакризи.

Регіональна влада східного землі Бранденбург повідомила, що аналізи зразків туш чотирох диких свиней та одного живого кабана підтвердили наявність АЧС.

Усі п’ять тварин були знайдені в Нойзеллі, недалеко від кордону між Німеччиною та Польщею, менш ніж через тиждень після того, як неподалік було підтверджено перший випадок АЧС у країні.

Поява африканської чуми свиней – ще одна невдача для галузі свинини у Німеччині, яка вже постраждала через низку спалахів коронавірусу на бійнях, що призвело до тимчасових зупинок виробництва.

Підтвердження чуми свиней у Німеччині означає, що її свинина тимчасово більше не може бути сертифікована для експорту до країн, що не входять до ЄС, хоча продажі іншим країнам ЄС можуть продовжуватися. Китай, Японія та Південна Корея, поряд з Бразилією та Аргентиною, вже заявили, що припинять імпорт німецької свинини.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується