Кабмін утворив Раду з національної інфраструктури геопросторових даних — АГРОПОЛІТ

9 вересня рішенням уряду прийнято постанову про затвердження Положення про Раду з національної інфраструктури геопросторових даних та її склад. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Рада з національної інфраструктури геопросторових даних – це колегіальний дорадчий орган при Кабінеті міністрів України, який має консультативну функцію щодо визначення механізмів реалізації державної політики у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.

Головою Ради є віцепрем’єр-міністр України — міністр цифрової трансформації, членами Ради є представники центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, Національної академії наук України, органів місцевого самоврядування та установ, підприємств та організацій, які мають досвід діяльності з геопросторовими даними.

Діяльність Ради матиме позитивний вплив на забезпечення ефективного прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування управлінських рішень, що сприятиме задоволенню потреб суспільства в усіх видах географічної інформації.

Серед основних завдань Ради:

    • розроблення та подання пропозицій Кабінетові міністрів України у сфері національної інфраструктури геопросторових даних;

 

    • сприяння зменшенню дублювання геопросторових даних та метаданих у різних держателів даних;

 

    • сприяння забезпеченню належних умов користування геопросторовими даними органами державної влади, органами місцевого самоврядування та іншими користувачами;

 

    • розгляд річного звіту про функціонування та розвиток національної інфраструктури геопросторових даних;

 

    • сприяння розбудові інформаційної взаємодії між держателями даних.

 

Нагадаємо, також уряд посилив покарання за порушення земельного законодавства.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується