Урожай пізніх сортів кавуна цьогоріч майже не постраждав — УПОА — SuperAgronom.com

Наразі завершується збирання врожаю кавунів пізніх сортів в основних регіонах виробництва — Херсонській та Миколаївській областях.

Про це інформує прес-служба «Української Плодовоовочевої Асоціації»

Виробники повідомляють, що урожай саме пізніх сортів кавунів в цьому році майже не постраждав. Відповідно, сьогодні продукція на ринок поступає без перебоїв, а пропозиція місцевих кавунів на внутрішньому ринку — на досить високому рівні.

При цьому, попри завершення сезону баштанних, в Україні продовжують знижуватися ціни на кавуни. Так, за останній тиждень кавун подешевшав в середньому на 20% і сьогодні відвантажується в ціновому діапазоні від 1,2 до 3 грн/кг. Таким чином, на початку вересня ціни на кавуни в Україні досягли свого мінімуму за сезон.

Як зазначають в УПОА, основною причиною зниження цін на кавуни є сезонне збільшення пропозиції цих ягід на ринку.

Нагадаємо, що через аномально холодний травень та проливні дощі в червні, виробники втратили частину врожаю ранніх сортів кавунів. За попередніми оцінками зниження виробництва ранніх сортів кавунів досягло 50%. Відповідно, через брак пропозиції, Україна в червні вимушена була імпортувати значні обсяги баштанних культур.

Читати по темі: Щоб було солодко. Все про вирощування кавунів та динь

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується