Активісти розслідуватимуть незаконні оборудки Cargill та піддаватимуть розголосу усі випадки — АГРОПОЛІТ

Громадська організація «Національний інтерес України» заявила, що буде відслідковувати діяльність американської корпорації компанії Cargill в Україні. Предметом моніторингу стане співпраця корпорації з фіктивними українським компаніями з метою ухилення від сплати податків. Про це активісти повідомили на сторінці у Facebook.

«Відтепер ми будемо відстежувати операції американської корпорації з контрагентами і піддавати публічному розголосу всі випадки, коли Cargill буде співпрацювати з компаніями, які:

    • ухиляються від сплати податків

 

    • мають негативну репутацію на ринку

 

    • мають негативну кредитну історію (борги перед банками)

 

    • знаходяться в так званій сірій зоні АПК (працюють з готівкою, використовують не легально землю, ведуть не прозору бухгалтерію і т.д.)», — заявили в організації.

 

 

Кожен випадок співпраці Cargill і таких недобросовісних компаній буде ретельно вивчений, а відповідні матеріали передані в материнську компанію у вигляді скарги на невідповідність корпоративним правилам компанії, а також в спеціальні органи США, які займаються розслідуванням легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, — додали в ГО «Національний інтерес України».

 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується