Стало відомо що спровокувало карколомне падіння цін на українську цибулю – Seeds

Ціни на цибулю в Україні стрімко падають. На даний момент основні операції з продажу городньої цибулі проводять в межах 2,50-4 грн/кг, що в середньому на 13% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Галузеві експерти пов’язують такий негативний ціновий тренд з ослабленням торгової активності на ринку і загальним надлишком пропозиції цибулі.

Пропозиція наразі доволі велика. В першу чергу фермери збувають цибулю ранніх і середніх сортів, яка не придатна для тривалого зберігання.

Водночас багато фермерів уже зараз прекрасно усвідомлюють, що частина зібраної ними цибулі через проблеми з якістю тривалому зберіганню не підлягає і продавати цю продукцію потрібно якнайшвидше.

Найчастіше з такою ситуацією стикаються господарства, які з метою економії змушені були садити сортову, а не гібридну цибулю.

Наразі городня цибуля в Україні вже надходить у продаж в середньому на 32% дешевше, ніж в аналогічний минулорічний період.

При цьому, багато виробників, які мають у своєму розпорядженні якісну продукцію придатну для зберігання, на сьогоднішній день вважають за краще не вести реалізацію городньої цибулі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  EastFruit

Джерело https://www.seeds.org.ua

 

Відповісти

Ваш email не публікується