На Полтавщині розробляють інтерактивну карту сільгоспземель — SuperAgronom.com

У 2020 році на Полтавщині відновили проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення. У березні було прийнято рішення на прикладі Новосанжарського району напрацювати механізм проведення аудиту та провести в районі обстеження земель с/г призначення різних форм власності.

У районі виявили 847 га, які використовуються без оформлення прав, що є порушенням земельного законодавства. Про це на розширеному засіданні колегії Полтавської ОДА розповів директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов, передає np.pl.ua.

 

«На території Полтавської області з порушенням земельного законодавства використовується близько 15 тис. га сільськогосподарського призначення. Основними порушеннями є використання земель без належного оформлення, розорення й засівання сільгоспкультурами сінокосів, пасовищ», — поінформував Сергій Фролов.

 

Найбільшу кількість земель, які потенційно використовуються з порушенням земельного законодавства виявили в Лубенському (4,375 тис. га), Миргородському (1,074 тис. га), Чорнухинському (1,143 тис. га), Чутівському (1,147 тис. га) та Зіньківському (1,662 тис. га) районах.

 

«Наступним кроком за аудитом земель с/г призначення буде розробка інтерактивної карти. Раніше я інформував про розробку інтерактивної карти по водних ресурсах, вона щомісяця наповнюється. Після роботи у Новосанжарському районі ми розробили перший крок по інтерактивній карті державних земель. В подальшому тут буде інформація і стосовно орендарів, терміну оренди, розміру орендної плати», — зазначив Сергій Фролов.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується