Протягом тижня опади зливового характеру супроводжуватимуться рекордно високими температурами

Останній день літа принесе спекотну та суху погоду. На всій території України пануватиме сонячна метеокартина, температури зашкалюватимуть.

За даними моніторингу Метео Фарм, 1 вересня в західних областях складуться несприятливі погодні умови, тут очікуються сильні зливи, можливі грози та град. Особливо рясними дощі будуть у Волинській, Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях, місцями кількість опадів досягатиме 18 мм.

Починаючи з 2 вересня дощі на Заході трохи ущухнуть, але дощитиме тут протягом усього тижня. В північних та центральних областях короткочасні опади пройдуть 4-5 вересня. На Сході та Півдні упродовж тижня опади не очікуються. Вітер переважатиме східного, північно-західного напрямку 1-7 м/с.

З 31 серпня по 3 вересня прогнозуються високі температури. Температурні показники рівномірно розподіляться по всій території країни та досягатимуть +35°С. Однак на Заході прохолодніше +33°С, за винятком Чернівецької області тут повітря прогріється також до +35°С.

«Починаючи з 4 по 6 вересня температура почне опускатися. На Півночі нічна температура коливатиметься від +11 до +16°С, денна становитиме +19…+26°С, на Заході нічна температура досягне лише +11…+15°С, денна +20…+27°С. В центральних областях вночі температура знаходитиметься в межах +11…+19°С, денна +19…+31°С, в південних та східних областях нічна температура досягне позначки +14…+18°С, денна +23…+32°С. Температура ґрунту в північних та західних областях коливатиметься від +10 до +17°С, на решті території +13…+21°С», — свідчать дані прогнозу.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується