Названо області, у яких запрацює аграрний реєстр з 2 вересня 2020 року — АГРОПОЛІТ

2 вересня аграрний реєстр запрацює у 17 громадах на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Про це повідомила прес-служба МЕРТ.

Зазначається, що друга фаза тестування аграрного реєстру проводитиметься в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), відібраних за конкурсом. Пілотний проєкт охопить 53 ОТГ у всіх областях України.

Зокрема, 2 вересня аграрний реєстр запрацює в 17 громадах на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей.

З 16 вересня до реєстру приєднаються 36 громад на території Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

У міністерстві зазначають, що зареєструватися в аграрному реєстрі онлайн вже зараз може будь-який український фермер.

Що таке аграрний Реєстр:

    • 31 січня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запустило в пілотному режимі Державний аграрний реєстр для оперативної взаємодії агровиробників з органами державної влади.

 

    • Реєстр дозволить фермерам відстежувати інформацію про себе і виправляти помилки в чотирьох реєстрах: державному земельному кадастрі, реєстрі юридичних і фізичних осіб, реєстрі прав і реєстрі тварин.

 

    • Пілотний проєкт спочатку реалізувався в шести областях: Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській.

 

    • Станом на 13 лютого 2020 року аграрним реєстром вже почали користуватися перші 200 фермерів.

 

Нагадаємо, що в Україні понад мільйон незареєстрованих малих фермерських господарств.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується