По завершенню жнив ранніх культур на Прикарпатті стартувала посівна озимих

На Прикарпатті завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Паралельно на полях області розпочато роботи з сівби озимого ріпаку, урожаю 2021 року.

Про це інформує Департамент АПР Івано-Франківської ОДА.

За результатами жнив на площі 104,5 тис. га завершено обмолот озимої та ярої пшениці, ячменю, жита, гороху та квасолі. Загалом намолочено 461,9 тис. тонн зернових при середній врожайності 4,42 т/га.

Крім того, завершено збирання озимого та ярого ріпаку з площі 23,5 тис. га, намолочено 69,7 тис. тонн при середній урожайності 2,96 т/га.

Окрім збору зернових, провідні аграрні підприємства області розпочали посів озимого ріпаку під урожай 2021 року, уже посіяно понад 7 тис. га. Загальнообласна очікувана площа посіву озимого ріпаку на рівні минулого року, а це 24 тис. га. Також проводиться підготовка до збирання пізніх культур.

Зазначається також, що аграріям області потрібно зібрати до кінця листопада 23,5 тис. га соняшнику, 40,3 тис. га сої та 48,5 тис. га кукурудзи на зерно.

Актуальні та свіжі дані перебігу жнив основних сільгоспкультур дізнавайтесь з карти «Урожай Онлайн 2020». Проект створено в партнерстві з компанією «Суффле Агро Україна».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується