Держпродспоживслужба продовжуватиме функції з контролю за експортом продукції

Кабінет міністрів України відмовився від ідеї реорганізації Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів – органу, від безперебійної роботи якого залежить діяльність багатьох бізнесів в Україні.

Про це йдеться в повідомленні Європейської Бізнес Асоціації за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигаль, пише AgroPortal.

«А для контролю епідеміологічної ситуації та здоров’я населення в Україні буде створено окремий санітарно-епідеміологічний орган, що знаходиться в підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я України. Держпродпотребслужба буде продовжувати роботу в звичайному режимі з притаманними їй функціями щодо здійснення контролю за виробництвом та експортом продукції», – підкреслюють в ЄБА.

Однак, за даними асоціації, реорганізація все ж торкнеться іншого державного органу – Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

«Передбачається його розподіл на два окремих відомства з виділенням аграрного міністерства, оскільки аграрний напрямок має колосальне значення для економіки України і має бути належним чином представлено в уряді», – додали експерти.

Прем’єр-міністр запевнив, що тривають системні реформи таких важливих для бізнесу державних органів як податкова і митна служби, ДАБК, реформа системи охорони здоров’я, комплекс заходів, спрямованих на боротьбу з контрабандою.

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується