Бізнес не підтримує стратегію уряду щодо реорганізації Держпродспоживслужби, — Володимир Лапа — АГРОПОЛІТ

На рівні тих пропозицій, які звучали від уряду по реорганізації Держпродспоживслужби, бізнес не побачив жодної стратегії, що є проблемою. Про це під час пресконференції на тему «Реорганізація Держпродспоживслужби, загрози для торгівлі та як безпечно запустити санепідемстанцію?» повідомив колишній очільник відомства, радник зі стратегічного розвитку президента УКАБ Володимир Лапа, передає AgroPolit.com.

«Ми хотіли би бачити сценарій, який базується на чітких законодавчих вимогах: санітарні норми і правила, уніфіковані форми акту законів про основу державного контролю і нагляду, можливість проведення перевірки господарюючих суб’єктів за рішенням ТЕП ТНС. Тоді це буде виглядати, як стратегія, тоді вона буде зрозумілою і буде підтримуватися. Після цього бізнес зможе підключитися на підтримку цієї стратегії», — підкреслив Володимир Лапа.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) запропонувало постанову Кабміну, якою реорганізовується Держпродспоживслужба і МОЗ отримує контроль над Санітарно-епідеміологічною службою. Після цього 23 аграрані асоціації звернулися до Зеленського щодо не доцільності реорганізації Держпродспоживслужби. На думку директора Союзу молочних підприємств Вадима Чагаровського, МОЗ хоче «відкусити» для себе СЕС в Держпродспоживслужби для корупції. Загалом аграрний ринок негативно оцінює таку пропозицію.

Дивіться пряму трансляцію за посиланням та у відео:

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується