В Україні названо уточнений прогноз виробництва усіх зернових — AgroNews

В Україні експерти збільшили прогноз виробництва зерна, порівняно із власною липневою оцінкою, на 1,9 млн тонн, або на 2,6%. Наразі майбутній врожай зернових аналітики оцінюють у 76,15 млн тонн. Серпневе підвищення обсягів виробництва стало можливим внаслідок аналізу даних, які надходять з полів, та уточненням посівних площ, заявила заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник. Про це повідомляє “ПроАгро Групп”, пише agronews.ua.

За словами Марії Колесник, цьогорічне виробництво пшениці в нашій країні становитиме 26,6 млн тонн, що на 520 тис. тонн вище за прогноз липня, але на 1,7 млн тонн (6,1%) все ще поступатиметься рекордному врожаю сезону 2019/20 МР.

Більш оптимістично виглядає поточна ситуація на ринку ячменю, де прогноз виробництва було підвищено на майже 1 млн, або на 12,5%, до 8,6 млн тонн. В разі якщо прогнози, анонсовані аналітиками, отримають своє підтвердження, то цьогорічний врожай українського ячменю поступатиметься минулорічному лише на 3,5%.

Урожай кукурудзи за попередніми прогнозами перевищить 38,8 млн тонн, але визначальним для цієї культури все ж буде погода, яка матиме місце протягом серпня.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується