USDA: світове виробництво свинини скоротиться на 5,5% • Meat-Inform

Перегляд прогнозу Департаменту сільського господарства США (USDA) щодо глобального виробництва свинини показав, що у 2020 році цього м’яса буде виготовлено на 2% більше, ніж очікувалось раніше, а саме – 96 млн тонн. Утім, це все ще на 5,5% нижче, ніж у 2019 році, зазначає аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства і садівництва Великобританії (AHDB) Дженні Деннер.

Зростання прогнозованих показників значною мірою пов’язане з більшими, ніж очікувалося, обсягами виробництва свинини в Китаї, якому вдалося почати відновлення поголів’я свиней, що помітно скоротилось внаслідок поширення АЧС в країні.

У той же час, закриття м’ясопереробних підприємств та обмеження, спровоковані COVID-19 знизили прогноз щодо виробництва свинини в США на 2% до 13 мільйонів тонн. Скорочення виробництва на 2% також очікується в Бразилії (до 4 мільйонів тонн).

Виробники цього виду в ЄС мали менше проблем під час кризи, тому ситуація на цьому ринку має залишитися стабільно. Крім того, високий експортний попит буде основою зростання виробництва в Канаді.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується