На Полтавщині фермери повертають державі 100% держкредитування — AgroNews

 

Про цо розповів керівник ГО «Полтавське обласне об’єднання фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка» Василь Бурлака під час ІІ Всеукраїнського фермерського форуму, повідомляє agronews.ua.

“За останні роки у нас на Полтавщині надано 40 млн грн державної допомоги фермерам. При цьому фермерами повернуто 99,2% коштів. Тобто, практично 100%. Кожен банк може лише мріяти про такий відсоток повернення.

Постанова Кабміну №1102, яка передбачає кредитування фермерських господарств, дуже важлива для дрібних фермерів. Там є усе, що потрібно фермерам. Давайте візьмемо її за основу – і нехай працює. Без Фонду кредитування фермерів, дрібним фермарам гроші не отримати. Полтавська область (і не тільки) минулоріч подавали на 25 млн держдопомоги. Отримали 15 млн грн”, – вважає Василь Бурлака.

За словами фахівця, більше 80 фермерів Полтавщини у минулому році не отримали фінансування від держави.

“Цей факт вселяє недовіру і до нашоїх структури, і до Міністерства розвитку економіки. Люди слухають обіцянки, а потім воно не виходить. Так не повинно бути”, – підсумував керівник ГО «Полтавське обласне об’єднання фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка».

 

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується