Україна та Білорусь домовилися посилити співпрацю в аграрній сфері — АГРОПОЛІТ

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і продовольства Білорусі Іван Крупко домовилися про поглиблення торговельно-економічного співробітництва між країнами в аграрній сфері. Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку за підсумками зустрічі міністрів.

Так, учасники зустрічі обмінялися досвідом розвитку аграрного сектора та домовились про поглиблення торговельно-економічної співпраці між країнами у цій сфері.

«Співпраця в аграрній сфері, з точки зору перспектив і можливостей для торгівлі та галузевої взаємодії, має особливе значення в системі економічних відносин між нашими країнами. Україна та Республіка Білорусь підтримують постійний діалог у сфері санітарних та фітосанітарних норм, що сприяє поглибленню взаємовигідного співробітництва між державами», – зазначив Петрашко.

Наприкінці зустрічі міністр сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь Іван Крупко запросив українську сторону взяти участь в «БЕЛАГРО-2020», одній з найбільших аграрних виставок Республіки Білорусь, що запланована на вересень 2020 року.

Зазначається, що білоруська делегація прибула на запрошення відвідати масштабну українську агропромислову виставку «АГРО-2020 року», яка проходитиме у Києві 11-12 серпня.

Додамо, що за даними міністерства, за 5 місяців 2020 року товарообіг між Україною та Республікою Білорусь склав більше $1,5 млрд, а за весь 2019 рік — близко $5,6 млрд. За цим показником Білорусь займає 7-е місце серед усіх партнерів України. За п’ять місяців 2020 року товарообіг аграрної продукції між Україною та Республікою Білорусь склав $213,3 млн.

Нагадаємо, Лукашенко розкритикував земельну реформу в Україні.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується