Американці зареєстрували перший гібридний фунгіцид — SuperAgronom.com

Перший в історії гібридний фунгіцид нещодавно був затверджений Управлінням з охорони довкілля США. Він також застосовується у 14 інших країнах світу. Препарат має два інгредієнти: хімічний та органічний.

Про це повідомляє freshplaza.com.

Зазначається, що наразі компанія STK Bio-ag Technologies впроваджує цей продукт в Америці за допомогою свого партнера — компанії Summit Agro USA.

 

«Гібридний фунгіцид Regev є важливим фактором зміни гри. STK вже кілька років успішно працює на американських ринках завдяки своєму біотаніциду Timorex Gold на основі рослинних речовин. Тепер з’являється Regev, який є «мостом» для багатьох виробників, які ніколи не пробували продукт з біологічним вмістом. Це тому, що Regev є преміксом, тому виробнику легко використовувати точно так само, як і його хімічний фунгіцид. Тим не менше, з Regev виробник отримує додаткові переваги від зменшення внесення хімічних речовин, менших хімічних залишків його фруктів і овочів, подвійного способу дії, та набагато вищі врожаї», — зауважила Джулія Леві, директор з розвитку бізнесу STK Bio-ag Technologies.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується