На Silage workshop аграрії дізнаються про вирощування та заготівлю силосної кукурудзи

21 серпня 2020 року на базі Іллінецького державного аграрного коледжу (Іллінці, Вінницька область) компанія LNZ Group проведе Силосний воркшоп (Silage workshop), присвячений технологіям вирощування та заготівлі силосної кукурудзи UNIVERSEED.

На Silage workshop аграрії матимуть змогу дізнаєтесь, як заготовити силос, щоб збільшити надої.

 

«Ми розкажемо на якій висоті треба збирати кукурудзу і як це може впливати на зростання молочної продуктивності ВРХ. Продемонструємо різницю між зерновими і силосними гібридами. Порівняємо кукурудзяні гібриди і покажемо, чому треба обирати саме силосні», — зазначають в компанії LNZ Group.

 

Повідомляється також, що на Silage workshop відомий в Україні спеціаліст в галузі молочного і м’ясного скотарства Михайло Травецький, представник стейкхолдерів, кандидат ветеринарних наук, директор ТОВ «Проект Травецький», експерт з ефективного управління тваринництва — поділиться практичним досвідом та розкаже про особливості силосних гібридів кукурудзи, а також технології правильного складання раціону для ВРХ.

Окрім цього, для учасників заходу буде продемонстровано правильність закладання силосу в силосну яму для отримання якісного корму, щоб збільшити надої у ВРХ та зменшити собівартість молока.

Більше про Програму заходу дізнавайтесь за посиланням. За детальною інформацією звертайтесь до представників компанії LNZ Group у вашому регіоні.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується