67% спалахів АЧС у світі припадає на країни Європи • Meat-Inform

Днями Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (колишнє Міжнародного епізоотичного бюро – МЕБ) опублікувала доповідь щодо поширення африканської чуми свиней у світі з 2016 по 2020 роки.

Найбільшу кількість спалахів небезпечного захворювання (67%) було зафіксовано на території Європи. Проте, загибель тварин у цій частині світу була порівняно незначною через невеликий масштаб випадків. А найбільший вплив з точки зору втрат тварин було зареєстровано в Азії (загинуло 6 733 791 свиней, що становить 82% від загальних світових втрат від АЧС).

Африканські та азійські країни в основному повідомляли про спалахи африканської чуми свиней серед свійських тварин, тоді як в Європі, частіше йшлося про спалахи захворювання серед диких кабанів. Цей факт є свідченням дуже різних епідеміологічних ситуацій.

З огляду на продовження поширення АЧС у світі, МЕБ закликає всі країни вжити посилених національні заходів біобезпеки на промислових підприємствах та в інших видах свиногосподарств, зокрема, годівлю тварин лише обробленими кормами і усунення можливості контактів з дикими свиньми.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується