Зібраний на Миколаївщині обсяг зерна на 68% нижчий минулорічного — Superagronom

На скорочення виробництва у галузі рослинництва вплинули несприятливі погодні умови, а саме опади у другій декаді червня, що не сприяли своєчасному збору сільськогосподарської продукції.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє Департамент АПР Миколаївської ОДА.

Так, станом на 1 липня 2020 року із початку жнив господарствами всіх категорій зернові і зернобобові культури (без кукурудзи) зібрано на площі 123,2 тис. га, що на 60,3% менше у порівнянні на відповідну дату минулого року.

 

«В цілому по області одержано 349,7 тис. тонн зерна (у початково оприбуткованій вазі), що на 67,9% менше, ніж торік. Середня урожайність зернових культур склала 2,84 т/га (на 19,1% менше минулорічної). Вищезазначені умови також негативно вплинули на обсяги виробництва ріпаку та овочевих культур, які зменшилися на 67,8% (23,3 тис. тонн) та на 73,1% (3,7 тис. тонн) відповідно», — йдеться в повідомленні.

 

Наразі агровиробники області завершують збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

За оперативною інформацією станом на 16 липня, сільгосптоваровиробниками області обмолочено понад 660,0 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур, при цьому середня врожайність становить 2,9 т/га. Крім того, скошено і обмолочено 78,0 тис. га ріпаку, намолочено 127,2 тис. тонн при середній врожайності 1,63 т/га.

На звільнених площах проводиться підготовка ґрунту для посіву озимих сільськогосподарських культур урожаю 2021 року та накопичення матеріально-технічних ресурсів.

Актуальні та свіжі дані перебігу жнив основних сільгоспкультур дізнавайтесь з карти «Урожай Онлайн 2020».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується