Вчені дослідили, як за допомогою мікоризних грибів підвищити врожайність рису

Учені з Центру досліджень геноміки сільського господарства (CRAG) дослідили, що рослини рису, які перебувають в симбіозі з арбускулярними мікоризними грибами, демонструють підвищення росту, продуктивності та стійкості, сприяють поліпшенню врожайності культури та зменшують потребу у використанні фунгіцидів.

Про це пише cragenomica.es.

Раніше вважалося, що рослини, вирощені у водному середовищі, такі, як рис, не вступає у симбіоз із арбускулярними мікоризами. Втім, нещодавнє дослідження під керівництвом Соні Кампо, дослідниці CRAG, виявило, що симбіоз між мікоризою та рисом може збільшити врожайність рису, вирощеного на затоплених полях.

У рамках європейського проекту GreenRice, який прагне розробити більш стійку та екологічно чисту систему вирощування рису, дослідники вивчали вплив симбіозу на дванадцять широко використовуваних сортів рису в Європі. В парникових умовах рослини рису були прищеплені двома різними мікоризними видами, і результати показали, що більшість сортів давали кращий урожай після обробки. Паралельно також була випробувана стійкість прищеплених рослин до широко розповсюдженого доменного гриба Magnaporthe oryzae.

«Після щеплення рослин і впливу їх на патогенний грибок ми спостерігали, що в цілому симбіоз захищав рослини від зараження. Ці результати свідчать про те, що симбіоз має великий потенціал для підвищення стійкості рису, але його вплив слід оцінювати в кожному конкретному випадку залежно від сорту», — пояснила керівник проекту Соня Кампо.

У світлі Міжнародного року здоров’я рослин, проголошеного ООН, це дослідження набуває особливої ​​актуальності, оскільки відкриває можливість використання симбіозу з арбускулярною мікоризою як стратегії покращення врожайності рису, що також сприяє розвитку стійкого землеробства.

«Наші результати пропонують альтернативу надмірному та нераціональному використанню добрив та пестицидів, що виникло екологічних проблем у багатьох районах вирощування рису», — зазначила Соня Кампо.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується