В Україні проведено першу презентацію дисколапового агрегату Actros RO 4000 R від BEDNAR

У ході великих літніх навчань для дилерів та зацікавлених аграріїв, компанія BEDNAR провела першу в Україні презентацію дисколапового агрегату Actros RO 4000 R.

Усього було презентовано 7 різних моделей агрегатів. Щодо агрегату Actros RO 4000 R, то його презентація в Україні відбулася вперше. Призначений для агрегатування з 300-сильними тракторами і більш потужними, попередньо агрегат був представлений на агровиставках в країнах ЄС.

 

«Перше тестове випробування агрегату відбулося декілька місяців тому на українських полях. Він був випробуваний у важких умовах, у роботі на кукурудзі та на ґрунтових дорогах. Тепер же відбулася перша презентація широкому загалу. Новинка викликала високий інтерес, тож ми вже маємо ряд замовлень на осінній сезон. Крім того, ми плануємо провести ряд індивідуальних демонстрацій по більшості території України», — повідомив Михайло Кришко.

 

Дисколаповий агрегат Actros RO 4000 R від BEDNAR

Відносно аналогів від інших виробників, модель Actros RO 4000 R має суцільну (не складну) раму, на що вказує маркування R у назві агрегату, а також диски у два ряди діаметром 690 мм. Більший діаметр диска, порівняно до аналогів, забезпечує зручність у роботі з великою масою рослинних решток, зокрема при осінньому обробітку після кукурудзи. Агрегат оснащений longlife-долотами з карбід вольфрамовою наплавкою. Це забезпечує деталям довговічність.

Більше того, є можливість регулювати висоту та глибину обробітку шляхом налаштування окремих інструментів машини.

 

«Наприклад, перший ряд дисків опустити на меншу глибину для обробітку верхнього шару ґрунту. Другий ряд дисків можна заглибити нижче для глибокого обробітку. Далі два ряди лап з пружинною амортизацією. Система захисту вертикальна. Також є важкий коток. Більше того, ми пропонуємо чотири варіанти котків на вибір. Це те, чого немає у більшості інших виробників. Транспортна вісь агрегату інтегрована всередину, що забезпечує універсальні комбінації роботи дисків, лап і котків», — повідомив комерційний директор компанії BEDNAR в Україні.

 

Дисколаповий агрегат Actros RO 4000 R від BEDNAR

Михайло Кришко відмітив можливість, яку пропонує заводське рішення BEDNAR —  використання коліс агрегата, як точки глибини опори замість котків. Таким чином будуть працювати лише диски і лапи. Це ефективно при роботі у вологих умовах, коли коток забивається. Аналогічно можна підняти диски та коток і працювати лише лапами. Максимальна глибина обробітку становить 35 см.

Зазначається, що передзамовлення можна зробити вже зараз. До продажу в Україні агрегати надійдуть у серпні.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується