На 1,8% зросли закупівельні ціни на свинину • Meat-Inform

Цього тижня ціни на свиней забійних кондицій підвищились на 0,25 – 1,5 грн, залежно від регіону. Середня ціна по Україні зросла на 1,8%, до 44,5 грн за кілограм, а діапазон коливань котирувань живця свиней становив 43,5 – 45,5 грн за кілограм, повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

На початок липня АСУ, як й інша галузева організація, Асоціація “М’ясної галузі”, прогнозує стабілізацію закупівельних цін на живець свиней.

“За відгуками операторів ринку, вплив сезонних чинників на пропозицію живця стає все більш відчутним: спекотні погодні умови вповільнили темпи приросту маси свиней, що суттєво корегує кількість наявного товарного поголів’я у забійній кондиції. З огляду на це, виробники свинини вважають, що на початку липня ціни закупівлі залишаться в межах цьоготижневого діапазону. На їх думку, сезонна обмеженість пропозиції “балансуватиме” з відносно млявою реалізацією після тривалих святкових вихідних. Крім цього, окремі переробники ще попереднього тижня відзначали поступове відновлення споживчої активності у курортних зонах на півдні країни”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України”.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується