Як у Німеччині планують популяризувати м’ясо місцевого виробництва • Meat-Inform

Після того як близько тисячі працівників найбільшої німецької компанії, що займається виробництвом м’яса, захворіли на коронавірус, Китай ввів обмеження щодо закупівель свинини у ФРН. Також знизився рівень довіри до німецьких виробників і на внутрішньому ринку. Уряд країни планує вжити низку заходів, щоб повернути довіру німців до місцевих компаній. Про це цього тижня заявив міністр економіки ФРН Петер Альтмайєр в інтерв’ю виданню Deutschlandfunk.

М’ясна промисловість робить значний внесок у забезпечення продовольчої безпеки країни. І саме через довіра до якості м’яса та м’ясопродуктів, виготовлених в Німеччині, вкрай важлива, вважає пан Альтмайєр.

“Щоб повернути популярність німецького м’яса необхідно не тільки виправити всі недоліки, які траплялись під час виробництва, але і притягти до відповідальності посадових осіб, які винні в ситуації, що склалась на підприємствах. Треба також змінити саму структуру роботи компаній, яка привела до масштабного спалаху COVID-19 серед працівників. Це стосується не тільки якості робочих контрактів. Необхідно також переглянути умови праці і місця проживання найманих робітників”, – зазначив міністр економіки ФРН.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується